Założycielem Kancelarii jest Aleksander Cisek – radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie (nr wpisu 844).

Ukończył prawo na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie obronił pracę magisterską pod kierunkiem dra Zbigniewa Ćwiąkalskiego. W 2008r. przystąpił do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską uzyskując 2 wynik.

W okresie aplikacji zatrudniony na stanowisku referenta prawnego Kancelarii Radców Prawnych, gdzie zdobywał doświadczenie głównie w przedmiocie ubezpieczeń majątkowych (obsługa zakładu ubezpieczeń), prawa rzeczowego ( obsługa przedsiębiorstw zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją paliwa gazowego) oraz prawa cywilnego (obsługa Klientów korporacyjnych i indywidualnych).

Specjalista prawa cywilnego, rodzinnego i handlowego, z dużym doświadczeniem procesowym. Od 2013 r. wykonuje zawód w ramach własnej kancelarii, prowadząc obsługę osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Chcąc zapewnić jak najlepszą obsługę prawną, Kancelaria współpracuje także z innymi radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami oraz aplikantami radcowskimi i adwokackimi na terenie całego kraju.

 

Marcin Olejarski

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.
Specjalista w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego.

 

Igor Bochyński

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
Specjalista w zakresie prawa gospodarczego oraz rzeczowego.